TRENER MARTIN

Jedyna stała w życiu to zmiana
Stwórz SWOJĄ LEPSZĄ WERSJĘ SIEBIE

Chcę schudnąć. Chcę ujędrnić ciało. Chcę nabrać masę mięśniową. Chcę zwiększyć sprawność fizyczną.

Pierwszym krokiem do zmiany zawsze jest decyzja. Jeśli zdecydowałeś się na zmianę, którą jest wymarzona sylwetka to jesteś na właściwej ścieżce i stronie. Pomogę Ci ją osiągnąć.

Zbuduj swoje ciało

01

Motywacja

Wspólnie sprecyzujemy Twój cel. Treningi ustalimy pod Twój wolny czas.  Treningi poprowadzę na wesoło, ale też wymagająco. W chwilach słabości zmotywuję Cię do treningu i jego kontynuacji.

02

Trening

Służąc swoim zapleczem kompetencyjnym, wiedzą merytoryczną i indywidualnymi wskazówkami pomogę Ci wyznaczyć odpowiednią drogę treningu, przygotuje plan żywieniowy i  suplementacyjny pod kątem wyznaczonych celów.  

03

Rezultat

Osiągniesz  lepszą kondycję i sprawność fizyczną, nabierzesz więcej energii i pewności siebie,  więcej będziesz się uśmiechał, lepiej będziesz się wysypiał, zauważysz zmianę nie tylko ciała, ale i sposobu myślenia  a co najważniejsze docenisz bardziej obecny stan życia niż ten który był przed treningiem.

Trener personalny

Martin Wierzęć

Uważam, że ciało, umysł i zdrowie powinny być w pełnym balansie, aby osiągnąć harmonie w życiu i pełną satysfakcję z niego.

Ze sportem i zdrowym stylem życia związany jestem od dziecka – karate, tenis, piłka nożna, wschodnie sztuki walki (jak każdy mały chłopak). Sport zawsze był moją pasją, choć ukończyłem studia  na SWPS na kierunku dziennikarstwa Komunikacja i Media  (marzyłem być komentatorem sportowym).  Zawodowo jednak związałem się z pierwsza moja pasja czyli sportem kończąc edukacje w Akademii Mistrzostwa Sportowego Rekreacji i Turystyki uzyskując tytuł i dyplom o specjalności trenera personalnego.  Mając świadomość tego, że dbanie o ciało jest ściśle związane z dietą  rozszerzyłem swoją wiedzę i kompetencje w zakres dietetyki. W Polskim Instytucie Dietetyki ukończyłem wszystkie możliwe szkolenia z zakresu dietetyki od podstawowej do zaawansowanej oraz dietetyki sportowej uzyskują tytuł i dyplom  dietetyka. Cenie sobie w życiu dystans do niego, poczucie humoru, determinację w osiągnięciu celu oraz ogólnie pojęty zdrowy styl życia.

DOŚWIADCZENIE : 8 lat

TELEFON : 535696496

E-MAIL : mwsmartinwierzec@gmail.com

Dodatkowe korzyści

Moje treningi nie opierają się na schematach. Układam je tak, aby trenując, klient był zadowolony, że przyszedł. Nie chcę być tylko trenerem dla klientów, chcę, żebyś widział we mnie mentora, motywatora  i przyjaciela. Bardzo często piszemy czy rozmawiamy ze sobą w wolnym czasie. Budujemy społeczność.

Korzyści ciąg dalszy

Oprócz treningów personalnych, w których dbam o sylwetkę, oferuję opiekę specjalistów w zakresie zdrowia fizycznego i psychicznego. Przy współpracy z Centrum Medycyny i Trychologii Biomedika stworzyłem team do dyspozycji moich podopiecznych w kierunku badania i leczenia jelit, nietolerancji pokarmowych, alergii, pasożytów, wypadania włosów, coachingu.

Skontaktuj się ze mną

Jeśli masz pytania dotyczące treningów, współpracy ze mną to idealny moment aby zadzwonić i porozmawiać.

do

Dzieła!

0 +
Klientów
Jeszcze więcej korzyści!

Podejmij decyzje i zacznij zmianę

„Treningi są jak mycie zębów. Nie myślę o nich, po prostu to robię. Decyzja została podjęta” – Patti Sue Plummer

W jakim zakresie możemy trenować?

Powinieneś wiedzieć, że trenowanie z trenerem personalnym pozwala  uzyskać znacznie lepsze efekty w znacznie krótszym czasie, do tego profesjonalna opieka gwarantuje  bezpieczeństwo, niwelując ryzyko kontuzji. Jeśli rozpoczniesz współpracę ze mną możesz  liczyć na to, że Twoje ciało zmieni się diametralnie i wspólnie będziemy zadowoleni z Twojego wyglądu.

Programy Treningowe

Treningi dla każdego

Dobry trening to taki, jaki spełnia Twoje oczekiwania. Prowadzę treningi siłowe, treningi obwodowe, treningi z kettlami, kalistenikę, treningi wytrzymałościowe oraz treningi dla par, dzięki czemu nie będzie problemu sprostać Twoim oczekiwaniom.

Trening

Etapy współpracy treningowej

 Dobór odpowiedniego planu treningowego jest niezwykle ważny. Pomogę Ci wybrać ten właściwy, który będziemy trenować.

Etap 1

Na pierwszym bezpłatnym spotkaniu ustalimy Twój cel, przeprowadzę wywiad na podstawie którego ocenie stan zdrowia, sposób odżywiania i aktywność fizyczną. Jeśli będzie to wymagane zlecę Ci badania krwi. Jeśli masz badania medyczne przynieś je ze sobą. Czasami badania konsultuje z właściwymi specjalistami z którymi współpracuję. Na bazie uzyskanej wiedzy układam plan treningu. Możemy również formalności zrobić on line lub poprzez email.

Etap 2

Rozgrzewka, przygotowująca pracę Twoich mięśni do bardziej wydolnego treningu.

Etap 3

Trening właściwy, który jest treningiem wcześniej rozpisanym dla Ciebie. Jest to najważniejsza i najdłużej trwająca faza treningu. W pierwszej kolejności stawiam na technikę wykonywanych ćwiczeń, biorąc pod uwagę Twoje zdrowie.

Etap 4

Po intensywnym właściwym treningu przechodzimy do wyciszenia organizmu. Zazwyczaj jest to kilka serii rozciągających. Plany treningowe staram się urozmaicać, aby za szybko się nie nudziły.W rezultacie każdy jest zadowolony, a progres jest widoczny.

get in touch

Plan 1

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

our gym
get in touch

Plan 2

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

our gym
get in touch

Plan 3

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

our gym
get in touch

Plan 1

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

our gym
get in touch

Plan 2

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

our gym
get in touch

Plan 3

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

our gym
Co dostaniesz?

Daję Ci najlepszy standard

Na dobrze wykonany trening, wpływa Twój komfort, dlatego odpowiednio o to dbam.

Kompetencja

Jestem wykwalifikowanym trenerem personalnym. Posiadam certyfikat trenera personalnego przyznany przez Akademie Mistrzostwa Sportowego, oraz 8 letnie doświadczenie.

Bezpieczeństwo

Zapewnię Ci bezpieczeństwo podczas treningu. Dobiorę odpowiednią intensywność ćwiczeń, ocenię Twoje możliwości na podstawie przeprowadzonego wywiadu.

Dyspozycyjność

Szanując Twój i swój czas starannie dobieramy miejsce ćwiczeń. Treningi prowadzę w: Fitness Academy na terenie Wrocławia i w Bielanach Wr., w Twoim domu, a także w plenerze.

Dieta

Jestem certyfikowanym dietetykiem,w tym sportowym.Odpowiednio zadbam o Twoje żywienie, by przybliżyć Cię do upragnionego celu. Wykonuję badania nutrigenetyczne.

workoution
Opinie

Co mówią o mnie inni

Świetne treningi! chodzę z przyjemnością. Martin potrafi mnie zmotywować!

Pot jest, efekty są, zaangażowanie też, czego chcieć więcej

Trenuje z Martinem już ponad rok. Dzięki niemu zrzuciłam już 10 kg i pokochałam treningi. Dziękuję

Po Martinie widać, że kocha to co robi. Trener z pasji. Nie mogę się doczekać następnych treningów

  Dziś zrób coś, czego innym się nie chce, a jutro będziesz miał to, czego inni pragną

  Pierwszy trening jest bezpłatny

  08

  8 lat doświadczenia

  100

  zadowoloni klienci

  000

  zrealizowane cele

  1000+

  przepalone miliony kalorii

  Kontakt

  Ostatni krok przed zmianą na lepsze

  Docierając do tego miejsca już  nie odpuszczaj, wyciągnij telefon i zadzwoń!

  Konsultacje dietetyczne prowadzę w środy od godz. 11.00- 19.00

  Treningi personalne prowadzę codziennie od godz. 08.00- 20.00.  

  MWS Martin Wierzęć-Tutaj przyjmuje:
  Obserwuj mnie

  Zadaj mi pytanie

  Już tylko wiadomość  dzieli Cię przed rozpoczęciem swojej przygody.